


4 242 ₴
Висота: 57 см
Ширина: 62 см
Потужність: 24 W
Тип патрону: LED-модуль
Колірна температура: 4000 К
Матеріал: метал та акрил
Колір: чорний або білий
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Драйвер | Вбудований |
| Матеріал расссеивателя | Пластик прозорий ABS |
| Розміри | 62х57 см |
| Ступінь захисту | 20 IP |
| Колір корпусу | Білий / Чорний |