

460 ₴
Таке бра запросто підійде під різний інтер'єр.
Кожне включення-виключення по черзі переводить світильник з наступних режимів: нейтральний білий світ - теплий світ - холодний.
Потужність - 9W
Діаметр: 19 см
Висота: 25 см
Напруга ламп: 220 V
Тип кріплення: На планку
Відстань від стіни: 5 см
Гарантія - 1 рік.
Стильний, новий і незвичайний варіант освітлення!
Красиво і сучасно!
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 2700К-4500К-6400К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 190 мм |
| Відстань від стіни (мм) | 50 |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | різний |