
874 ₴
Він може кріпитися до стелі та бути з'єднаний в одну лінію або під кутом 90o за допомогою конекторів.
Основна перевага вбудованого шинопроводу — це естетичний вигляд змонтованої конструкції.Такий шинопровід майже не помітний в інтер'єрі, тому що практично повністю монтується в поверхню стелі.
Призначений для використання в мережі з номінальним струмом не більш ніж 8 А.
Комплектація — шинопровід, заглушка, заглушка з клемою, комплект кріплень.
Колір — Білий/Чорний
Матеріал корпусу — Алюміній
Розміри:
60 мм — ширина
20 мм — висота
34 мм — ширина врізної частини
2000 мм — довжина
Під час замовлення до 2 штук додатково оплачується паковання 50 грн.
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку понад 20 років: Маємо та високо цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери мають усю необхідну інформацію щодо товарів і допоможуть із вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
![]() |
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ШАГ 1 Оформлення заявки на сайті або телефоном |
ШАГ 2 Консультація та узгодження нюансів за потреби |
ШАГ 3 Оплата зручним способом |
ШАГ 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 60 мм |