


1 430 ₴
Потужність: 22W.
Три режими світіння:
2700К (тепле світло)
4500К (нейтральний білий)
6000К (холодне світло)
Зміна світіння відбувається шляхом перемикання клавішею настінного вимикача.
Габарити:
Максимальна висота - 110 см
Діаметр кулі - 20*20 см
Колір корпусу - Хром.

Всередині світильника розташовані світлодіодні плати, які і служать в якості освітлення.
Напруга - 220V
Ресурс - 50000 годин
Гарантія - 6 місяців
Підходить для будь-якого типу стелі - натяжної, гіпсового, пластика.
Тип кріплення - на планку
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір світіння | 2700К/4500K/6400K |
| Габарити | |
| Діаметр кулі | 20*20 см |
| Основні | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |