


537 ₴
Шинопровід CAB1100 для трекового освітлення — це покращена конструкція, порівнюючи з моделлю CAB1000.
Прямокутний переріз шинопроводу, збільшена товщина стінок і додаткове ребро жорсткості, збільшили міцність усієї конструкції та її надійність під час монтажу й експлуатації.
Конструкція має канал для зручного монтажу кабелю в самому шинопроводі.
Призначений для використання в мережах із номінальним струмом не більш ніж 8 А.
Довжина — 2 метри
Комплектація шинопровід, заглушка, заглушка з клемою, комплект кріплень.
Колір — Білий, Чорний
Мінімальна кількість для відправлення 2шт. При умові відправки 1шт стягується додаткова оплата за доупаковку 50грн.
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Шинопровід, заглушка, заглушка з клемой, комплект кріплень |
| Максимальне навантаження | 8А |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 34 мм |