


269 ₴
Однофазний шинопровод Feron CAB1100 1 метр призначений для трекових світильників.
Шинопровод CAB1100 для трекового освітлення - це покращена конструкція, в порівнянні з моделлю CAB1000.
Прямокутний перетин шинопровода, збільшена товщина стінок і додаткове ребро жорсткості, збільшили міцність всієї конструкції і її надійність при монтажі та експлуатації.
Конструкція має канал для зручного монтажу кабелю в самому шинопроводі.
Однофазний шинопровод призначений для трекових світильників. Він може кріпитися безпосередньо до стелі, і може бути з'єднаний в одну лінію або під кутом 90º за допомогою конекторів. Також шинопровод може монтуватися у вигляді навісу, завдяки тросовим підвісів.
Призначений для використання в мережах з номінальним струмом не більше 8А.
Довжина - 1 метр
Комплектація - шинопровід, заглушка, заглушка з Клем, комплект кріплень.
Колір - Білий, Чорний
Мінімальна кількість для відправлення 2шт.
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
![]() |
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Комплектація | Шинопровід, заглушка, заглушка з клемой, комплект кріплень |
| Максимальне навантаження | 8А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 34 мм |