
1 050 ₴
Трековий LED світильник Horoz BERN 30W білий
Світильник Horoz BERN 30W призначений для установки в різні приміщення: квартири, приватні будинки, офіси і торгові приміщення.
Може пересуватися по всій довжині шинопровода, що дозволяє використовувати їх як для підсвітлення, так і для основного освітлення.
Це кращий варіант для створення спрямованого освітлення, вони підкреслюють деталі інтер'єру або можуть перетворити будинок в справжню арт-галерею.
.
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кут свічення | 21 град. |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 2 роки |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Напруга мережі | 180 - 240 V |
| Світловий потік | 2000Lm |
| Спосіб монтажу | На шинопровід |
| Термін служби | 30000 часов |
| Колірна температура | 4200К (нейтральне світло) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ступінь захисту | 20 IP |