



1 500 ₴
Світильник підвісний шар матовий Z-200 Е27 в стилі Loft є справжнім джерелом натхнення для любителів стилю лофт. Його лаконічний, але водночас виразний металевий дизайн, золотиста поверхня, що ловить кожен промінь світла, та ідеально круглий плафон, що нагадує перлину.
Висоту підвіса можно регулювати.
Характеристики:
В даний світильник можна поставити лампу:
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 100 см |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга мережі | 220V |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |