


1 100 ₴
Світлодіодний настінно-стельовий світильник Бра 45W
Універсальний світлодіодний світильник. Можна використовувати як настінний світильник, накладної точковий, а також в якості стельової люстри.
Відмінною особливістю даної моделі є наявність пір'їнок всередині плафона.
Завдяки акриловому плафону і яскравому світлодіодному світінням світильника, створюється ефект об'ємності внутрішнього малюнка.
Світильник виглядає красиво, стильно й ефектно.
Простий в установці. Світильник встановлюється накладним способом, на планку, яка йде в комплекті.
Акриловий плафон світильника рівномірно розподіляє світло по приміщенню.
Даний світильник розрахований на площу освітлення 8 - 9 кв. м.
Характеристики:
Потужність: 45W
Тип вимикача: настінний
Має три режими світіння (як на фото):
Зміна режимів світіння відбувається шляхом включення/вимикання настінного вимикача.
Напруга: 220V
Тип кріплення: накладний, на планку
Розміри: ширина - 25*25 см, висота - 4 см
Площа освітлення: 8 - 9 кв. м.
Ресурс роботи: 50 000 годин
Гарантія: 6 місяців
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 45 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | ширина - 25см; висота - 4см |
| Ресурс роботи | 50 000 годин |
| Тип монтажу | Накладної на планку |
| Тип світильника | Світлодіодний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |