

1 030 ₴
Джерелом світла слугує LED-стрічка, споживана потужність якої становить 32W.
Колір світіння: тепле світло по зовнішньому обідку світильника + серединка може світитися в 3 режимах (тепле світло — нейтральне біле — холодне біле).
Висота: 80 mm
Ширина (Діаметр) : 240 mm
Довжина : 240 mm
Діаметр основи : 100 mm
Тип кріплення : на планку
Напруга ламп: 220 V
Світловий потік : 1760 lm
Загальна потужність : 32 W
Матеріал каркаса: метал
Тип покриття : акрил
Ступінь захисту : IP20
Комплект постачання: корпус світильника
Комплект постачання: кріпильна планка
Стиль виконання : хай-тек
Тип ламп: LED
Вага : 0,83kg

Стильний варіант освітлення!
Гарно та сучасно!
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
![]() |
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |