



367 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Лінійний світлодіодний світильник для рослин AL7001 – біколірний світильник зі спеціальним спектром випромінювання, що необхідний для фотосинтезу, з піками в області довжин хвиль. 650нм (червоного світла) і 460нм (синього світла) в співвідношенні потужності оптичного випромінювання 5:1. Таке співвідношення має високу ефективність для розвитку кореневої системи рослин і вегетативного росту.
Такі фітосвітильники призначені для освітлення живців рослин, розсади, молодих рослин, квітів, овочів при нестачі природнього освітлення – при коротному світловому дні або при пророщуванні розсади у приміщеннях.
Використання світильників найбільш ефективне для:
- Підсвічування рослин на підвіконні, балконі при недостатності природного освітлення
- Вирощування розсади і молодих рослин на стадії вегетації
Світильники призначені для використання в середині приміщень, теплиць, оранжерей, парників.
Особливості та переваги світильників AL7001:
Унікальний спектр. Спектр світильника підібрано таким чином, щоб максимально прискорити зростання рослин
Безпека. Світильник цілком безпечний для всіх типів рослин
Підключення в лінію. Мають можливість послідовного підключення в лінію. 9W – 5шт,14W — 3шт., 18W — 2 шт.
Комплектація. Оснащені вимикачем та мережевим шнуром.
Запобігають витягуванню розсади!
Гарантія 1 рік
Мінімальна кількість для відправлення 3шт.
Характеристики:
| Напруга, В | 230 |
| Потужність, W | 14 |
| Тип світильника | Лінійний |
| Застосування | Для бізнесу |
| Матеріал розсіювача | Пластик прозорий |
| Матеріал корпусу | Ластик |
| Фотонний потік | 18,9 мкмоль/с |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір свічення | Спектр фотосинтез |
| Драйвер | Вбудований |
| Розмір | 873х20х31 мм |
| Ступінь захисту | Ip20 |
| Кількість в упаковці | 30 |
| Комплектація | Мережевий шнур |
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 873 мм |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Спектр світіння | Биколор |