1 396 ₴
Шинопровід Feron CAB М 1000 призначений для підключення трекових світильників серії MGN з номінальною напругою 48 вольт. Шинопровод підключається до мережі 230 В/50 Гц за допомогою понижуючого трансформатора серії LB (виробником рекомендуються моделі LB48 і LB048).
Шинопровод CAB М1000 може бути відрізаний у будь-якому місці, але під кутом 90° до протяжної площини.
Шинопроводи не мають отворів для введення кабелю та кріплення їх до поверхні. При монтажі необхідно просвердлити отвори в потрібному місці.
Шинопровід монтується накладним способом. Також може монтуватися у вигляді навісу за допомогою комплекту CAB 1006.
Може кріпитися безпосередньо до стелі і може бути з'єднаний в одну лінію або під кутом 90º за допомогою конекторів.
Призначений для використання в мережах з номінальним струмом не більше 13А.
Довжина - 2 метри
Комплектація - шинопровід, заглушка, заглушка з Клем, комплект кріплень.
Колір - Чорний
Розміри 26х53х2000 мм
У нас також можна придбати знижувальний блок живлення для шинопроводу та інші комплектуючі.
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Шинопровід, заглушка, заглушка з клемой, комплект кріплень |
| Максимальне навантаження | 13А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 53 мм |