


881 ₴
Світлодіодний світильник Ardero AL5080ARD використовується для підсвічення картин, дзеркал, а також може слугувати приліжкою підсвіткою, чи звичайним бра.
Підходять для установки на стіну або меблі. Має значний ресурс роботи в 25 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння.
Надійна конструкція. Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі і надійна якість матеріалів та збірки забеспечують тривалу роботу світильника
Економія. Світильники заощаджують до 90% енергії у порівнянні з моделями які використовують лампи у якості джерела світла
Якісне світло. Світильник миттєво вмикається та світить без мерехтіння та пульсації
Висока ступінь захисту IP44 захищає світильник від потрапляння пилу, вологи та частинок бруду всередину
Високий індекс кольоропередачі Ra≥80 дозволяє натурально передати кольори освітленних предметів
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик, Алюміній |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Світловий потік | 580 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 106 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін служби | 25000 часов |