


480 ₴
Світильник на стіну в сучасному стилі на одну лампу G9 для локального декоративного освітлення.
Підійде для будь-якого інтер'єру, матиме гарний вигляд у кухні, передпокої, спальні над ліжком, у кафе, офісі, готелі тощо.
Прикріплюється до стіни за допомогою монтажної планки.
напруга 220в
матеріал корпусу метал
тип патрона G9
тип лампи капсула G9
максимальна ширина 74 мм
висота 104 мм
відстань від стіни 150 мм
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку понад 20 років: Маємо та високо цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери мають усю необхідну інформацію щодо товарів і допоможуть із вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
![]() |
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ШАГ 1 Оформлення заявки на сайті або телефоном |
ШАГ 2 Консультація та узгодження нюансів за потреби |
ШАГ 3 Оплата зручним способом |
ШАГ 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Довжина | 150 мм |