



950 ₴
Світлодіодний світильник на стіну в сучасному стилі для локального декоративного освітлення.
Підійде до будь-якого інтер'єру, красиво буде виглядати в кухні, передпокої, в спальні над ліжком, в кафе, офісі, готелі та ін.
напруга 220в
матеріал корпусу метал
потужність 12W
світловий потік 400Lm
колір свічення – теплий білий
ресурс роботи 25 000 годин
діаметр 150 мм
відстань від стіни 50 мм
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | LED модуль |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Білий |
| Колір плафона | Білий, Білий матовий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |