



692 ₴
Світильник на стіну в сучасному скандинавському стилі на дві лампи GU10 для створення основного або декоративного освітлення.
Підійде до будь-якого інтер'єру, красиво буде виглядати в кухні, передпокої, в спальні над ліжком, в кафе, офісі, готелі та ін.
Світильник оснащений знімним фіксуючим кільцем, що спрощує монтаж і забезпечує надійну фіксацію світильника, а також завдяки йому світильник виглядає як цільна конструкція.
Вставка з матового акрилового полімеру створює додатковий декоративний ефект при увімкненому світильнику.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Корпус світильника зроблений з алюмінію, який відрізняється високою міцністю і не схильний до корозії.
Має захисне заземлення, відповідає європейським стандартам електробезпеки.
напруга 220в
матеріал корпусу метал
тип патрона GU10
висота 200 мм
діаметр плафона 70 мм
відстань від стіни 102мм
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |