

1 250 ₴
Сучасний світлодіодний настінний світильник. Підійде під будь-який інтер'єр, як сучасний, так і класичний.
Має м'яке світіння без відблисків і мерехтіння, яке не б'є в очі, а рівномірно поширюється по боках.
Можна використовувати як додаткову декоративну підсвітку на кухні, у спальні над ліжком, у кімнаті, передпокої, офісі, кафе тощо.
Використання світлодіодної технології дає змогу заощадити електроенергію.
Світильник має нейтральне свічення, що робить світильник універсальним у використанні - для роботи, відпочинку, для підсвічування деталей інтер'єру (дзеркал, картин, стінних ніш).
Прикріплюється до стіни за допомогою монтажної планки (іде у комплекті).
напруга 220-240V
потужність лампи 20W
колір світіння нейтральний 4200К
світловий потік 1870 Lm
матеріал корпусу-метал
Матеріал плафона – акрил
колір чорний
розміри 60х6 см
відстань від стіни 3,6 см
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1870 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 58 мм |