190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Введення живлення для низьковольтного шинопроводу Feron LD3000 використовується для підключення живлення низьковольтного магнітного шинопроводу 48V.
Колір чорний
розміри 90х18х17мм
матеріал корпусу пластик
ступінь захисту IP20
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |