
1 111 ₴
Сучасний настінний світильник у стилі лофт.
Привертає увагу завдяки оригінальному дизайну.
Корпус світильника виконаний із металу, плафон із матового скла.
Під патрон е27 можна підібрати лампу необхідної потужності та відтінку залежно від завдань освітлення.
Прикріплюється до стіни за допомогою монтажної планки.
| Колір корпусу | Чорний |
|---|---|
| Відстань від стіни | 25 см |
| Вимикач на корпусі | Є |
| Розмір стельової основи | 10Х2 см |
| Цоколь | Е27 |
| Розмір плафону | 15х10 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Напруга мережі | 220V |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |