

435 ₴
Світильник на стіну в сучасному стилі на дві лампи GU10 для створення основного або декоративного освітлення.
Підійде до будь-якого інтер'єру, красиво буде виглядати в кухні, передпокої, в спальні над ліжком, в кафе, офісі, готелі та ін.
Cвітильник створює світлові промені в протилежних напрямках, що додає особливості світлодизайну приміщення.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Корпус світильника зроблений з алюмінію, який відрізняється високою міцністю і не схильний до корозії.
Завдяки простій та продуманій конструкції легко здійснюється доступ до патрона для встановлення та заміни лампи.
напруга 220в
матеріал корпусу метал
тип патрона GU10
тип лампи mr16
висота 180 мм
діаметр плафона 55 мм
відстань від стіни 75 мм
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Хром, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Ширина | 75 мм |