

360 ₴
Таке бра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний, «хай-тек».
Кожне вмикання-вимикання по черзі переводить світильник за такими режимами:
нейтральне біле світло 4500К
тепле світло 2700К
холодне світло 6400 К
Колір квадрата — чорний
Колір основи — чорний
Потужність — 19W
Діаметр: 22 см
Висота: 24 см
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Відстань від стіни: 4,5 см
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку понад 20 років: Маємо та високо цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери мають усю необхідну інформацію щодо товарів і допоможуть із вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
![]() |
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ШАГ 1 Оформлення заявки на сайті або телефоном |
ШАГ 2 Консультація та узгодження нюансів за потреби |
ШАГ 3 Оплата зручним способом |
ШАГ 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 19 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 19 Вт/год |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1045 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Діаметр | 22 мм |