1 575 ₴
Світильник на стіну в сучасному скандинавському стилі на одну лампу Е27 для локального декоративного освітлення.
Підійде для будь-якого інтер'єру, матиме гарний вигляд у кухні, передпокої, спальні над ліжком, у кафе, офісі, готелі тощо.
Корпус виготовлений із металу кольору бронза, плафон із молочного скла. Поєднання білого та золотистого кольорів надає світильнику стиль і витонченість.
Прикріплюється до стіни за допомогою монтажної планки.
напруга 220в
матеріал корпусу метал
матеріал плафона скло
тип патрона е27
тип лампи енергоощадна, світлодіодна, розжарювання (макс 60в)
максимальна ширина см
висота см
відстань від стіни см
діаметр планки см
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку понад 20 років: Маємо та високо цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери мають усю необхідну інформацію щодо товарів і допоможуть із вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
![]() |
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ШАГ 1 Оформлення заявки на сайті або телефоном |
ШАГ 2 Консультація та узгодження нюансів за потреби |
ШАГ 3 Оплата зручним способом |
ШАГ 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Куля |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |