900 ₴
Сучасний настінний світлодіодний світильник. Оригінальне рішення для інтер'єру в стилі лофт, хай-тек та мінімалізм.
Має м'яке світіння без відблисків і мерехтіння, яке не б'є в очі, а рівномірно поширюється на всі боки.
Має нейтральне свічення.
Можна використовувати в якості додаткового декоративного підсвічування на кухні, в спальні над ліжком, в кімнаті, передпокої, офісі, кафе і т.д.
Використання світлодіодної технології дозволяє заощадити електроенергію.
напруга 220-240V
тип кріплення планка
розміри 34,5х6х5,5 см
відстань від стіни 11 см
корпус: алюміній
цвета: чорний и білий
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Білий |
| Колір плафона | Білий, Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 60 мм |