

418 ₴
Світильник на стіну в сучасному стилі під лампу MR11 для створення основного або декоративного освітлення.
Підійде до будь-якого інтер'єру, красиво буде виглядати в кухні, передпокої, в спальні над ліжком, в кафе, офісі, готелі та ін.
Патрон G5.3 дає можливість підібрати лампу потрібної потужності та відтінку свічення в залежності від завдань освітлення. Завдяки поворотній конструкції легко спрямовувати світло у потрібному напрямку.
Вставка з матового акрилового полімеру створює додатковий декоративний ефект при увімкненому світильнику.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Корпус світильника зроблений з алюмінію, який відрізняється високою міцністю і не схильний до корозії.
Завдяки простій продуманій конструкції легко здійснити заміну лампи.
напруга 220в
матеріал корпусу алюміній
тип патрона G5.3
тип лампи mr11
розміри 130Х60Х160 мм
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |