750 ₴
Світильник настінний вуличний для архітектурного підсвічування фасадних будівель LS70702
Колір корпусу - Чорний,сірий
Двостороння підсвітка - на дві змінні лампочки під патрон Е27 (стандарт).
З двох сторін є захисне скло, за рахунок чого можна використовувати світильник на вулиці.
Ступінь захисту - IP54. Тип підключення - мережа 230V.
Лампи в комплект не входять.
Спосіб монтажу - настінний накладної.
Відрізняється якісним покриттям.
Матеріал корпусу - Алюміній (не схильний до корозії)
Архітектурний настінний світильник LS70702 - це красивий і стильний варіант фасадного освітлення, який також може відмінно вписатися в Лофт інтер'єр як бра.
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Напруга мережі | 220-240V |
| Розміри | |
| Висота | 14.8 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 9 см |