577 ₴
Світильник на стіну в сучасному скандинавському стилі на дві лампи GU10 для створення основного або декоративного освітлення.
Підійде до будь-якого інтер'єру, красиво буде виглядати в кухні, передпокої, в спальні над ліжком, в кафе, офісі, готелі та ін.
Світильник оснащений знімним фіксуючим кільцем, що спрощує монтаж і забезпечує надійну фіксацію світильника, а також завдяки йому світильник виглядає як цільна конструкція.
Вставка з матового акрилового полімеру створює додатковий декоративний ефект при увімкненому світильнику.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Корпус світильника зроблений з алюмінію, який відрізняється високою міцністю і не схильний до корозії.
Має захисне заземлення, відповідає європейським стандартам електробезпеки.
напруга 220в
матеріал корпусу метал
тип патрона GU10
тип лампи mr16
висота 200 мм
діаметр плафона 70 мм
відстань від стіни 102мм
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 102 мм |