


451 ₴
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування. Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і в якості бра.
Сучасний лаконічний дизайн дозволяє використовувати такий світильник для декорування як житлових приміщень, так приміщень кафе, ресторанів, готелів тощо.
Дизайн. Лаконічний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Настінне кріплення. Дозволяє використовувати моделі у якості бра або декоративного акцентного підсвічування певних зон та елементів
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення за допомогою вимикача
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
| Потужність в режимі очікування Psb, W | 0,5 |
| Індекс кольоропередачі, CRI | ≥80 |
| Бренд | Ardero |
| Використання | приліжкові (бра) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в упаковці | 40 |
| Клас енергоефективності | D |
| Колір | білий |
| Колір свічення | регульований |
| Корельована колірна температура | 3000/6500K |
| Матеріал | метал |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 12 |
| Розмір | 215*175*45 мм |
| Світловий потік, lm | 1020 |
| Строк служби L70B50, hours | 25000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Термін служби | 25000 годин |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | бра |
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 12 Вт/год |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1020 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Ресурс роботи | 25000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000-6000 К |