


1 790 ₴
LED люстра під стелю з пультом, підсвіткою та дімером, 75W – це сучасне рішення, яке поєднує стильний дизайн, функціональність і енергоефективність. Вона створена, щоб задовольнити потреби навіть найвибагливіших користувачів і стати гармонійним доповненням до будь-якого інтер’єру.
Деталі зовнішнього вигляду. З першого погляду ця світлодіодна люстра вражає своєю витонченістю та лаконічністю. Її конструкція базується на трьох ромбоподібних елементах, які створюють гармонійну композицію. Хромований колір металевої основи додає легкості та універсальності, завдяки чому акрилова люстра виглядає свіжо й ненав’язливо. Зовнішні розсіювачі, виготовлені з високоякісного акрилу, забезпечують рівномірне світло, створюючи приємну атмосферу в кімнаті. Ледь помітне підсвічування прямокутної пристельової основи змінює відтінки залежно від налаштувань і додає динаміки. Це підсвічування може змінювати кольори, підкреслюючи сучасний стиль лед люстри та додаючи нотку технологічності.
Функціональність на максимум.
1. Натиснути кнопку "Купити" і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хв.
2. Зателефонувати та залишити замовлення в усній формі.
Якщо виникли питання - телефонуйте! Ми на лінії!
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 75 Вт |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4125 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Прямокутна |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2360 г |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 32 см |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | полікарбонат/метал |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Температура світіння | 3000К-6500К (від теплого світла до білого) |