


1 450 ₴
Світильник стельовий AL6030 GRAND 72W має гарний і неординарний дизайн, яскраве світло + можливість регулювання яскравості світіння й колірної температури!
Дизайн Має стильний сучасний та незвичний дизайн у вигляди округлих сот, що робить цей світильник окремим елементом інтер’єру та його прикрасою.
Функціональність Керування усіма параметрами світла – яскравість, колірна температура – за допомогою пульта. Режим нічника та таймер відключення.
Економічність Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє економити до 85% електроенергії у порівнянні зі звичайною люстрою.
Яскравість Забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 кв.м.
Рівномірне свічення Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон.
| Потужність, W | 72 |
| Тип світильника | Накладний |
| Напруга, В | 230 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Світловий потік | Max 5400lm |
| Колір корпусу | Білий |
| Драйвер | Вбудований |
| Колірна температура | Регульована |
| Ступінь захисту | Ip20 |
| Розмір | 500x90 мм |
|
||||||||
![]() |
![]() |
На ринку більше 20 років: Ми маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів та допоможуть з вибором потрібного товару. | ||||||||
|
|||||||||
![]() |
|||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 5400 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 9 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000К/4500K/6500K |
| Гарантія | 2 роки |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 180-260V 50-60Hz |